Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Centrum Szkoleń 24 oferuje liczne szkolenia dla pracowników administracji publicznej i wolnych zawodów. Wieloletnie doświadczenie oraz pasja pozwoliły nam na przygotowanie bogatej oferty szkoleniowej dopasowanej do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.

Centrum Szkoleń 24 dostarcza nowoczesne rozwiązania szkoleniowe, zapewniając najwyższą jakość usług dopasowanych do potrzeb klienta funkcjonującego na co dzień w szeroko rozumianej administracji publicznej. Prowadzone przez nas szkolenia dla administracji mają znaczący wpływ na wzmocnienie efektywności działań w tym obszarze, a nasze autorskie programy szkoleniowe, skoncentrowane przede wszystkim na zagadnieniach związanych z aktami prawnymi i aktualnymi zmianami w przepisach, znacznie ułatwiają codzienną pracę. Wybierając nasze szkolenia zyskują Państwo zarówno wiedzę opartą na doświadczeniu oraz profesjonalne doradztwo ekspertów. Centrum Szkoleń 24 to profesjonalny zespół fachowców, który działa z pełnym zaangażowaniem, specjalizujący się głównie w obszarach:

– wycena nieruchomości

– wycen ruchomości

– prawa i przepisów

– case study

Oferujemy szczegółowe przeanalizowanie Państwa potrzeb, dzięki czemu organizowane przez nas szkolenia dla administracji zawsze są idealnie dopasowane do wymagań i oczekiwań. Programy naszych szkoleń, wszelkie materiały oraz ćwiczenia każdorazowo dopasowujemy do specyfiki wykonywanej przez Państwa pracy w konkretnej placówce. Dzięki temu zapewniamy maksymalną efektywność każdego z naszych szkoleń. Można skontaktować się z nami w sposób tradycyjny: mailowo lub telefonicznie, ale także za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Masz pytania? Jesteś zainteresowany szkoleniem? Skontaktuj się z nami!

Kontakt:  tel. 690-966-707 ,  691-503-203  kontakt@centrumszkolen24.com

W czym możemy pomóc?