Centrum Szkoleń 24 to firma szkoleniowa, której celem jest kształcenie i propagowanie wiedzy z zakresu wyceny nieruchomości i ruchomości na najwyższym poziomie! Priorytetem naszej firmy jest przekazywanie zarówno teoretycznej jak i praktycznej wiedzy. Zgodnie z filozofią jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł, chcemy, aby wspierani przez nasze bogate doświadczenie i wiedzę kursanci, mogli odważnie realizować swoje zawodowe cele.

Co oferujemy?

Praktyki dla przyszłych rzeczoznawców;

Kursy przed egzaminem na rzeczoznawcę majątkowego;

Szkolenia dla administracji w zakresie wyceny nieruchomości;

Nasza kadra

Naszą kadrę szkoleniową tworzą ludzie, którzy swój zawód wykonują z pasją i posiadają bogate doświadczenie zawodowe, poparte odpowiednim wykształceniem. Praca w charakterze rzeczoznawcy majątkowego, analityka i doradcy rynku nieruchomości, a także przynależność do Małopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych, Stowarzyszenia Inżynierów i Mechaników Polskich i Towarzystwa Konsultantów Polskich sprawiają, że szkolenia, kursy i praktyki wzbogacane są przykładami z codziennej pracy zawodowej.

Korzystamy ze sprawdzonych i skutecznych metod kształcenia, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do teorii. Doskonale wiemy, jak ważne w pracy rzeczoznawcy majątkowego są umiejętności praktyczne. Stawiamy sobie zatem za cel nauczyć naszych podopiecznych jak najwięcej, tak aby po zakończeniu praktyk, czy kursów, opuszczali nas jako ludzie pewni siebie i gotowi do podjęcia pracy  w zawodzie rzeczoznawcy.

Stosujemy wypróbowane i skuteczne rozwiązania. Obserwujemy zachodzące zmiany i reagujemy. Uczymy praktycznych rozwiązań!Zadbaj o swoją karierę i już dziś zapisz się na szkolenie!

 

Kontakt:  tel. 690-966-707 ,  691-503-203  kontakt@centrumszkolen24.com

W czym możemy pomóc?